Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Kas yra dd kremas?

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Po BB, CC kremų ateina DD, arba odos priežiūros kremai „Dermo-defense“. 

Sužinokite viską apie šią naują pažangią apsauginę priežiūros priemonę. Į klausimus atsako Mixa jautrios odos ekspertė Eglė Katkevičiūtė

1. Kas yra DD kremas? 

DD reiškia „daily defense“ (kasdienė apsauga) arba „dermo-defense“ (odos apsauga). Praktiškai DD kremai padeda apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių poveikio, pvz., teršalų ir UV spindulių. Šios priemonės sudėtyje yra SPF 15, nuo UVA/UVB apsaugantys filtrai. Kartu su cinko gliukonato, vitamino E ir C išvestinių produktų antioksidacinėmis savybėmis šis kremas sumažina teršalų dalelių sukibimą su oda ir padeda apsaugoti ją nuo nešvarumų, dėl kurių atsiranda odos problemų.

2. DD kremas išlygina veido spalvą

Kai kurių DD kremų pagrindas yra toninis, todėl jie išlygina odos spalvą. Tai yra makiažo pagrindas ir apsauga nuo saulės. Todėl nereikia makiažo, norint, kad Jūsų oda atrodytų gražiai, universalaus tono DD kremo pakanka Jūsų veido grožiui užtikrinti ištisą dieną. Naudojant šią priemonę, poros pastebimai susitraukia, o oda atrodo gaivi ir pailsėjusi. Jausdamasi graži ir apsaugota, Jūs lengvai įveiksite dienos iššūkius.

3. Kaip naudoti DD kremą?

DD kremas naudojamas taip pat kaip ir BB ar CC kremas.

Kruopščiai nuvalę veido odą miceliniu vandeniu ir valomuoju losjonu, paimkite mažą DD kremo lašelį ir lengvais judesiais užtepkite jį ant veido. Po to kruopščiai paskirstykite priemonę ant odos, pradėdami nuo kaktos ir skruostų, procedūrą užbaikite ties smakru. Venkite akių srities, kuri yra labai pažeidžiama. Dieną veidą kremu patepkite pakartotinai, jei to reikia.

Daugiau informacijos