Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Kodėl rekomenduojama naudoti bemuilį veido gelį?

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Jauriai odai muilas nerekomenduojamas. Norint nuvalyti odą jos nesudirginant, rekomenduojama naudoti bemuilį gelį. Pateikiame MIXA jautrios odos ekspertės Eglės Katkevičiūtės rekomendacijas.

1. Kas yra bemuilis valomasis gelis?

Tradicinis muilas išgaunamas, vykstant saponifikacijos reakcijai (tai yra riebalų virtimo muilu procesas), tai yra gyvūninės ar augalinės kilmės riebalai mineralinių medžiagų pagrindu.  Prausiantis muilu, galima sudirginti jautriausią odą.

O bemuilių priemonių sudėtyje yra susintetintų valomųjų medžiagų (aktyviųjų paviršiaus medžiagų) ir kitų naudingų sudedamųjų dalių, kurios priklauso nuo pageidaujamo rezultato. Jeigu norite kovoti su odos keliamomis problemomis, naudokite valomuosius gelius, kurių sudėtyje yra ingredientų kovojančių su atsiradusiais spuogais.

2. Bemuilis valiklis: kam jis skirtas?

Jautriausiai odai rekomenduojama naudoti bemuilius valiklius. Iš tikrųjų jie padės nuvalyti odą nesudirgindami jos. Pavyzdžiui, į aknę linkusiai odai puikiai tinka specialios sudėties prausimosi priemonės, pavyzdžiui, „Mixa Anti- Imperfections“ bemuilis valomasis gelis. Šios priemonės sudėtyje yra aktyvus seboreguliatorius, kuris kontroliuoja odos riebalų perteklių ir spuogų atsiradimą. Be to, daugumos šių formulių atveju išsaugomas odos balansas, kadangi jų valomasis poveikis yra švelnus, o pH neutralus. Todėl Jūsų oda bus graži ir švari be jokio tempimo pojūčio.

3. Kaip naudoti bemuilį valomąjį gelį?

Siekiant, kad Jūsų oda būtų sveika, būtina veidą valyti kasdien. Ryte ir vakare truputį sudrėkinkite odą, paimkite lašelį bemuilio „Mixa Anti- Imperfections“ gelio ir pirštų galiukais masažuojamaisiais judesiais išmuilinkite odą. Nuskalaukite švariu vandeniu. Odą švelniai nusausinkite servetėle arba minkštu medvilniniu rankšluosčiu. Dabar Jūsų oda švari ir gaivi.

Daugiau informacijos