Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Kokį toniką pasirinkti odos su trūkumais valymui?

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Kokį losjoną pasirinkti kovai su trūkumais? Mixa jautrios odos ekspertės Eglės Katkevičiūtės patarimai.

1. Probleminės, rūpesčių keliančios odos ypatumai

Spuogai, inkštirai, išsiplėtusios poros ir blizgesys yra dažniausi (daugelio) moterų, kurių oda riebi ar mišri, odos požymiai. Tačiau daugelis nežino, kad tokia oda gali būti labai jautri.

Iš tikrųjų tikima, kad odą reikia valyti muilu, kurio pH aukštas, o iš tiesų Jūsų odai reikia švelnios priežiūros. Švelnumas turėtų būti Jūsų gražinimosi ritualų pagrindas, kovojant su odos trūkumais.

2. Valykite problemines sritis toniku, kurio sudėtyje nėra alkoholio

Alkoholis džiovina odą, todėl rekomenduoju rinktis priemones, kurių sudėtyje nėra alkoholio. Kuri iš jų geriausia? „Mixa Anti- Imperfections“ neutralaus pH tonikas be alkoholio, kuris nekeičia odos apsauginio barjero. Valomuosiuose losjonuose visada yra sudedamųjų dalių, kurios efektyviai pašalina nešvarumus, pvz., cinkas. Jis pasižymi valomuoju poveikiu ir sutraukia poras, išlygina odos struktūrą, oda tampa matinė, o jos būklė gerėja diena iš dienos.

3. Išsaugokite odos balansą su miceliniu vandeniu

Hipoalerginis micelinis vanduo be alkoholio ir parabenų yra puikus! Kodėl? Nes juo galima valyti bet kokio tipo odą, netgi jautrią. O apskritai kiekvienai problemai skirta skirtinga sudėtis, pvz., mišriai ir riebiai odai. Tokia aktyvi sudedamoji dalis kaip cinkas epidermiui daro dvejopą poveikį. Ryte ir vakare sudrėkinkite medvilninį skridinėlį „Mixa Anti -Imperfections“ miceliniu vandeniu ir nuvalykite veidą, kad pašalintumėte visus likusius nešvarumus. Atlikus vos vieną procedūrą, Jūsų oda iškart bus švari ir minkšta.

Eglės patarimas: Savo jautrią odą valykite bemuiliu geliniu valikliu. Jis švelniai pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių, nedirgindamas odos.

Daugiau informacijos