Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

„Niekas nėra tobulas“

Eglės Katkevičiūtės straipsnis

Jeigu jūsų oda nusėta inkštirų, poros išsiplėtusios, yra uždegiminių papulių ir ji dažnai blizga, vadinasi, ji turi trūkumų. Stresas, aplinkos poveikis, nesveikas maistas ir netinkama veido odos priežiūra nepadeda su jais kovoti. Oda su trūkumais ir į aknę linkusi oda būdinga beveik visų amžiaus grupių žmonėms. Jūsų oda atrodys sveika, jeigu pasirinksite tinkamas kosmetikos priemones, kurios padeda užkirsti kelią trūkumams atsirasti, tačiau nekenkia odai. 

„Švelnumas turėtų būti Jūsų grožio procedūrų kertinis akmuo. Todėl venkite naudoti veido valymo priemones ar tonikus, kurių sudėtyje yra alkoholio. Jis džiovina odą, todėl imuninė sistema reaguoja ir riebalų liaukos ima išskirti per daug riebalų.“ 

Įveikite trūkumus

Inkštirai, išsiplėtusios poros ir blizgesys yra dažnos moterų, kurių oda riebi arba mišri, patiriamos problemos. Rečiau atsižvelgiama į tai, kad jų oda taip pat yra labai jautri. Moterys probleminę odą dažnai prausia muilu nuo aknės, kurio pH yra per aukštas, – Jūsų odai reikia švelnios priežiūros.

Dėl to probleminės ir aknės pažeistos odos būklė dar labiau pablogėja. Optimalus sprendimas yra naudoti veido valiklį, kurio sudėtyje nėra alkoholio, pH lygis yra neutralus ir kuris nepažeidžia apsauginio odos barjero.

Micelinis vanduo, kurio sudėtyje nėra alkoholio, tinka visų tipų odai. Jis tinka tiek pačiai odai, tiek makiažui valyti, netgi jeigu oda yra labai jautri. Taip pat yra priemonių, skirtų specialiai probleminei odai, įskaitant ir riebią. Jų sudėtyje yra aktyviųjų sudedamųjų dalių, pvz., cinko, kuris pasižymi valomosiomis savybėmis, jis sutraukia poras, glotnina odą, daro ją matinę ir diena iš dienos padeda kovoti su odos defektais. Todėl jis daro dvigubą poveikį: nuvalo makiažo, kosmetikos priemonių ir riebalų likučius ir užkerta kelią komedonams ir uždegiminėms papulėms atsirasti.

Eglės patarimas

„Jeigu norite visapusės odos priežiūros, naudokite „Mixa Anti- Imperfections“ valomąjį gelį. Jis yra bemuilis ir gerai valo odą, nedirgindamas jos. Jis šalina nešvarumus ir riebalus, tačiau nedžiovina odos. Po šios procedūros galite naudoti „Mixa Anti- Imperfections“ micelinį vandenį su cinku ir tose veido vietose, kur matyti defektai, nuvalyti veidą medvilniniu ausų krapštuku. Niekada jo nespauskite ir juo nekrapštykite, dėl to oda gali sudirgti ir gali atsirasti odos nelygumų ar netgi randelių. 

Atminkite, kad netgi jeigu oda linkusi blizgėti ar ji yra riebi ir turi trūkumų, reikalingas tinkamas drėkinimas. Tik kai išsaugomas odos vandens ir riebalų balansas, ji gali geriau kovoti su išoriniais taršos veiksniais.“

Daugiau informacijos