Kremai

24 h* raminamasis drėkiklis

Sausai, sudirgti linkusiai odai

24 h* raminamasis drėkiklis akimirksniu nuramina ir gausiai sudrėkina odą. Praturtintas drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiu glicerinu ir raminamosiomis savybėmis pasižyminčiu rožių ekstraktu.

*Instrumentinis tyrimas

  • ROŽIŲ EKSTRAKTAS

    Raminamasis poveikis

  • GLICERINAS

    Maitina

Rezultatas

Jūsų jautri oda akimirksniu nuraminama. Jaučiate palengvėjimą, oda tampa nebe tokia sausa. Neagresyvus ilgalaikis drėkinimas glotnesnei, švelnesnei, dailiau atrodančiai odai.

Naudojimas

Puikiai tinka naudoti visus metus. Greitai įsigeria ir lengvai tepasi. Užtepus storesnį sluoksnį, galima naudoti kaip veido kaukę.

Atsiliepimai

4.494 Iš 83 vartotojų

Gabrielė

4

Taip, šį kremą rekomenduočiau draugei. Taip, man jis patiko. Lengvas, greit įsigeria, neturi erzinančio kvapo. Naudoju jį apie dvi savaites ir išties jaučiu, jog oda nebe tokia sausa ir galiu drąsiai eiti į lauką esant minusinei temperatūrai.

Preilė

4

Nuostabus kremas, atgaivinęs mano dehidratuotą, išsausėjusią, šalčio sudirgintą odą. Išsamus atsiliepimas mano bloge: https://preiles.wordpress.com/2016/01/19/mixa-24-h-drekinamasis-raminamasis-kremas-jautriai-sausai-greitai-sudirgti-linkusiai-odai/

Laura

3

Mixa kremas man visai patiko.. neiššaukė jokių alerginių reakcijų. Taip pat patiko, jog jis neturi jokio stipraus ar astraus kvapo kaip kad pasitaiko kituose kremuose, greitai susigeria, sudrėkina odą ir neleidžia jai džiūti.

Giedrė

5

Kremas labai patiko - patiko kvapas, konsistencija, puikiai susigėrė į odą ir ją nuramino. Tinka tepti prieš makiažo pagrindą. Būtinai pirksiu dar

Dovilė

5

Puikus dieninis kremas. Mano oda tapo "ramesnė". Ačiū Mixa!!!

Įvertinti priemonę

Ar sutinki, kad Mixa yra efektyvūs produktai tavo jautrios odos priežiūrai?

Tavo elektroninis paštas nebus viešinamas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Kartais Jums atsiųsime informacijos apie odos priežiūros
priemones ir naudingų patarimų kaip rūpintis jautria oda

Lytis

Į savo el. pašto dėžutę nuo šiol galite gauti su Mixa susijusių el. laiškų. Visuomet turėsite galimybę jų atsisakyti.