Iš Prancūzijos vaistinių į Jūsų parduotuvės lentynas!

97%

moterų išbandžiusių Mixa produktus patvirtino, jog tai efektyvios priemonės jautriai odai!

Mixa ekspertė atsako į jums rūpimus klausimus.

Dr. Anda Apine

Naujausios prekės

Vartotojų atsiliepimai

391  žmonės jau paliko savo atsiliepimus

Sofija

Naudoja: Intensyvus raminamasis drėkiklis

Žiemą oda labai stipriai išsausėjo, atsirado netgi plėmai ant skruostų. Bandžiau įvairiausius kremus, tačiau visi tik dar labiau dirgino ir situaciją tik blogino. Vos po savaitės naudojimo šio Mixavkremo viskas susitvarkė: jokių bėrimų ar paraudimų. Esu labai patenkinta!

Diana

Naudoja: Hyalurogel micelinis gelis

Net nezinau kaip vertinti. Ar taip turi buti, kad nuo sios priemones veida ismusa raudonom demem ir ji kaitina? Draugei taip pat. Niekada taip nebudavo, su jokiom priemonem, iskaitant ir Mixa

Iksė

Naudoja: Lengvos tekstūros raminamasis, odą drėkinantis kremas

Kaip iš Maximos neblogas. Geriau už kokius Lorial, Garnier....

Rugilė

Naudoja: Micelinis vanduo, didinantis odos toleranciją

Neturiu prie ko prikibti. Baigiu šį milžinišką buteliuką ir turbūt, kad pirksiu antrą. Puikiai valo, nedirgina odos, ilgai užtenka. :)

Rugilė

Naudoja: Maitinamasis kremas praturtinatas aliejais

Kremas 10 balų! Kiekvieną žiemą vargdavau su savo oda ir pakeičiau ne vieną kremą, o šis kremas mano išgelbėjimas! Jokių sausų vietų ant veido, tepasi labai lengvai, neriebina odos. Buvau skaičius atsiliepimus, kad kemša poras, tačiau, aš to nepastebėjau. :)

Karina

Naudoja: Švelnios valomosios putos-kremas

Nusipirkau nepaskaičiusi atsiliepimų. Nu tragedija gryna. Labai sausina veidą. Veidas po jo tampa paraudęs, susirgęs. Niekam nerekomenduoju!

Monika

Naudoja: Hyalurogel micelinis gelis

Labai patiko ši priemonė, veidas jautesi svarus, jokio tempimo jausmo!

Viktorija

Naudoja: Hyalurogel Rich kremas

Mano dehydratavusiai odai niekas nebepadejo! O dar po turbūt alerginių bėrimų oda gavo dozę hormoninio tepalo, kuris odą apramimo, bet galutinai išdžiovino. Dideli plotai pleiskanojančių vietų. Susigundžiau gerų atailiepimų ir įsigijau. 4dienos tepimo ir mano pleiskanojimų beveik nebematyti! Oda švyti tiesiog ir taip maloniai jaučiausi. Metų atradimas! Kokybė superinė, kaina taip pat! Rekomenduosiu visiems.

Viktorija

Naudoja: Švelnios valomosios putos-kremas

Susigundžiau ir nusipirkau. Pirmas kartas kažkas TOBULO! niekada po prausiklio taip gerai nesijaute veido oda! Makiažo pagrindą nuplovė labai gerai, poto su miceliniu vandeniu dar valant nesimatė jokių nešvarumų! Tikiuosi, kad odai tikrai tiks. Norisi dar kartą praustis iš eilės! ;)

Gabija

Naudoja: Bemuilis valomasis gelis problematiškai odai

Geras pasirinkikas problemiskai odai nes gerai nuplauna makiazo likucius ir riebalu pertekliu. Ilgainiui naudojant maziau pradeda berti, taciau gana stipriai sausina oda. Nenaudojant makiazo rekomenduociau geriau kita Mixa prausikli.

Jautrios odos eksperčių tinklaraštis