Jautri oda - kas tai?

JAUTRI ODA – TAI NORMALI ODA… TIK ŠIEK TIEK YPATINGA!

Jautri oda yra tokia pat kaip visos, tik šiek tiek ypatinga. 

Kuo? Palyginus su normalia oda, ji gerokai jautresnė vidiniams ir išoriniams dirgikliams, -

viską ir nulemia būtent šis veiksnys. 

Ji gali stipriau sureaguoti į tai, su kuo turi sąlytį. Jos paviršiuje atsiranda pastebimų sudirgimo ženklų: oda parausta ir dėl didelio nuolatinio jautrumo ima pleiskanoti.

Jautri oda taip pat patiria stiprų diskomforto jausmą, kuris pasireiškia tokiais epiderminiais simptomais kaip dilgčiojimas, įsitempimas ir, esant ūmiam ar ypatingam jautrumui, netgi niežulys.

Pastebimi ar jaučiami, šie reiškiniai dažniausiai būna trumpalaikiai. Vis dėlto, kai kurie simptomai gali užsitęsti ar net tapti lėtiniais.

 

Odos jautrumas sukelia diskomforto jausmą: viena iš dviejų moterų* yra patyrusi šių simptomų, liudijančių, kad jų oda kenčia. Vis dėlto, nesudirginta jautri oda ypatingai švyti ir atrodo itin dailiai.

* L’Oréal Laboratorijų epidemiologiniai duomenys, 2008 m.

MIXA skirta tam, kad Jūsų oda išliktų nesudirginta ir graži!

 sensitive-skin-prod.png

Paraudimas. Sausumas.
Mixa veikliosios medžiagos yra kruopščiai pritaikytos jūsų jautrios odos poreikiams.

Kaip ir kiekvieno tipo odai, jautriai odai būtina tinkama priežiūra ir veikliųjų medžiagų teikiamas pastebimas ir jaučiamas poveikis: medžiagų, mažinančių jos paraudimą ir apsaugančių nuo išsausėjimo. Labiau nei bet kurio kito tipo odai, jautriai odai būtina suteikti šią priežiūrą be mažiausios sudirginimo tikimybės.

Siekiant šio tikslo Mixa priežiūros priemonėse naudojamos veikliosios medžiagos yra kruopščiai atrinktos, remiantis sukauptomis farmakologijos, dermatologijos, botanikos ir biologijos žiniomis.

Naudojant priemones su šiomis veikliosiomis medžiagomis oda tampa atsparesnė paraudimui, senėjimo ir išsausėjimo žymių atsiradimui.

Odai suteikiamas palengvėjimo pojūtis.

MIXA efektyvumo paslaptis