Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Jautri oda su trūkumais: ką daryti?

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Žmonės klaidingai mano, kad jautri oda nekelia kitų rūpesčių. Neteisingai! Norėdami su jais susidoroti nepakenkdami odai, vadovaukitės Mixa jautrios odos ekspertė Eglė Katkevičiūtė patarimais.

1. Kas yra jautri oda su trūkumais?

Mišri ar riebi oda taip pat gali būti jautri. Iš tiesų trynimas, prasti gražinimosi įpročiai, farmaciniai medikamentai ir išoriniai veiksniai padaro odą dar labiau pažeidžiamą. Koks rezultatas? Ant odos atsiranda dėmių, spuogelių, patamsėjusių vietų ir išsiplečia poros. Eglės Katkevičiūtės nuomone, mišri ir riebi oda yra pati jautriausia. Norint tinkamai pasirūpinti ja, reikia naudoti tinkamus produktus ir išsiugdyti tam tikrus odos priežiūros įpročius.

2. Jautri oda su trūkumais: kokius gaminius naudoti?

Jeigu Jūsų oda linkusi į aknę, norint įveikti odos keliamas problemas ir gražinti ją, nereikia daugybės kremų ir makiažo priemonių. Odai valyti naudokite „Mixa Anti- Imperfections“ valomąjį gelį be muilo, kuris nedirgins Jūsų jautrios odos. Odos valymą užbaikite toniku, kurio sudėtyje nėra alkoholio ir kuris yra papildytas cinku, padedančiu kovoti su odos keliamomis problemomis. Kita puiki valomoji priemonė yra „Mixa Anti- Imperfections“ micelinis vanduo, skirtas mišriai ir riebiai odai. Šio gaminio pH yra 5,5 – kaip ir odos, jis puoselėja Jūsų odą ir yra švelnus akims.

3. Mano oda spuoguota ir probleminė, nenoriu, kad visi tai matytų. Ką daryti?

Visos moterys, kurių oda probleminė, stengiasi paslėpti jos trūkumus. Atminkite, kad kai kurios makiažo priemonės gali netikti Jūsų odos tipui, nes neleidžia jai kvėpuoti. Norint, kad oda atrodytų sveika ir siekdami ją apsaugoti, naudokite toninį kremą, pavyzdžiui, „Mixa Anti- Imperfections“ DD kremą. Jis sukurtas taip, kad būtų galima naudoti kaip dieninį kremą ir makiažo pagrindą, išlyginantį odos spalvą ir taip pat ją drėkinantį. Be to, jis saugo nuo saulės spindulių poveikio, kadangi jo sudėtyje yra nuo ultravioletinių spindulių saugančių sudedamųjų dalių.

Daugiau informacijos