Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Kaip kovoti su išsiplėtusiomis poromis?

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Svajojate turėti lygią ir glotnią odą? Tokią odą galite turėti, netgi jeigu jūsų odos poros išsiplėtusios! Atraskite jūsų odai geriausiai tinkančias gražinimosi procedūras. MIXA jautrios odos ekspertės Eglės Katkevičiūtės atsakymai

1. Kodėl išsiplečia poros?

Poros yra mažos angos, per kurias pasišalina riebalai. Jos atlieka barjero funkciją epidermio paviršiuje. Jūsų veide yra ne mažiau nei 300 000 porų! Įprastai jų dydis priklauso nuo genetinio paveldimumo ir dauguma porų yra nematomos, tačiau bėgant amžiui hormoniniai pokyčiai ir saulės poveikis gali sukelti šių kanalų išsiplėtimą. Tokiu atveju poros išsiplečia ir tampa labiau matomos. (Rezultatas: oda išskiria daugiau riebalų ir gali būti linkusi blizgėti. Tačiau dėl to, kad poros yra didesnės, negaminama daugiau riebalų.) Norint, kad oda būtų lygesnė, o poros mažesnės, rekomenduojama tinkamai atlikti gražinimosi procedūras!

2. Mano poros išsiplėtusios: kaip man valyti odą?

Jeigu jūsų oda blizga dėl riebalų pertekliaus (dėl išsiplėtusių porų), abrazyvinės medžiagos nereikalingos! Dažnai neteisingai manoma, kad riebiai odai reikia stipresnio valymo. Jeigu Jus kankina ši problema, oda turi būti prižiūrima dar švelniau.

Valykite miceliniu vandeniu, kuris pašalins nešvarumus netrinant. Pasirinkite cinku papildytą priemonę, kuri sutrauks poras, pvz., mišriai odai skirtą „Mixa“ micelinį vandenį, kurio pH lygis yra fiziologinis.

3. Kaip prižiūrėti veido odą, jeigu poros išsiplėtusios?

Tai, kad poros išsiplėtusios ir oda gamina daugiau riebalų, nereiškia, kad Jūsų odai nereikia drėkinimo. Jums tereikia pasirinkti tinkamas riebiai odai skirtas priežiūros priemones, pavyzdžiui, „Mixa“ 6 % 24 val. drėkinamąjį ir įprastą odos balansą atkuriantį kremą. Šis produktas padeda sureguliuoti riebalų gamybą ir nesausina odos.

Kaip geras makiažo pagrindas, gali praversti tokios priemonės, kaip BB arba CC kremai, kurie gerina odos būklę ir paslepia trūkumus!

Atliekant šias gražinimosi procedūras, Jūsų oda turėtų tapti švelni ir glotni!

Daugiau informacijos