Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Micelinis vanduo – valymo procedūrų pagalbininkas

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Makiažo valymas yra esminis geros odos būklės užtikrinimo žingsnis. Tačiau kaip pasirinkti tinkamą produktą? Kad tai išsiaiškintume, susiaurinkime apžvalgą iki micelinio vandens. Į klausimus atsakė MIXA jautrios odos ekspertė Eglė Katkevičiūtė.

1. Kas yra micelinis vanduo?

Micelinis vanduo yra produktas, pagamintas iš vandens ir aliejaus, kuris naudojamas makiažui ir odai valyti. Jo sudėtyje esantis vanduo odai suteikia šviežumo ir tonizuoja, o aliejus labai efektyviai nuvalo makiažą ir nešvarumus.

Micelinis vanduo yra tikras makiažo valymo pagalbininkas, kadangi jo sudėtyje yra aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kurios efektyviai nuvalo makiažą ir nešvarumus nuo veido odos ir akių.

2. Kas gali naudoti micelinį vandenį?

Micelinis vanduo tinka visų tipų odai. Jis ypač tinkamas riebiai odai, kadangi  nėra abrazyvinis ir neskatina riebalų gamybos. Ši priemonė be muilo, ji valo, bet nedirgina, ypač tinka jautriai odai.

Gležnos, jautrios odos savininkams rekomenduojamas „Mixa“ micelinis vanduo, sukurtas specialiai jautriai ir sausai odai. „Mixa“ siūlo bet kokio tipo odai, įskaitant riebią ir mišrią, skirtą micelinio vandens asortimentą.

3. Kaip naudoti micelinį vandenį?

Micelinį vandenį galima naudoti vakare, makiažui valyti ar makiažo valymo procedūros metu, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas ryte veido odos išvaizdai gerinti. Tiesiog sudrėkinkite medvilninį skridinėlį ir lengvais judesiais nuvalykite veido odą.

4. Kokie micelinio vandens privalumai?

Pakanka tik jo: nereikia nuskalauti po naudojimo ar naudoti toniko. Tai puikus produktas jautriai odai, netoleruojančiai vandens. Galiausiai, ši priemonė padeda sutaupyti laiko užimtiems žmonėms!

Daugiau informacijos