Jautrios odos eksperčių tinklaraštis

Viskas apie valomąjį toniką odai su trūkumais

Eglės Katkevičiūtės straipsnis, klausimai ir atsakymai

Jeigu Jūsų oda kelia Jums tik nedidelių rūpesčių, pvz., atsiranda spuogų, „Mixa Anti- Imperfections“ valomasis tonikas padės juos įveikti. Naujausios žinios iš Mixa jautrios odos ekspertės Eglės Katkevičiūtės.

1. Kas sudaro valomąjį toniką?

Valomasis tonikas, skirtas odai su trūkumais, yra specialios sudėties. Jis prisitaiko prie probleminės odos. Labai jautri oda jautriai reaguoja į išorinius veiksnius. Toniko sudėtyje yra valomųjų medžiagų, kurios naikina odos defektus ir poveikis išlieka ilgam. Galiausiai, atminkite, kad losjonas padeda giliai išvalyti odą ir sutraukti poras. 

2. Kodėl verta naudoti valomąjį toniką?

Kai oda kelia problemų, jos dažnai yra kompleksinės, oda jautri ar riebi, o kartais kankina net trys problemos vienu metu! Iš tikrųjų, jeigu oda dehidratuota (jeigu dalis veido odos yra išsausėjusi), ji gali gaminti daugiau riebalų, o dėl to gali atsirasti daugiau spuogų. Kasdien naudodami toniką, naikinsite odos defektus, nepažeisdami odos. Be to, ši priemonė maksimaliai padidina kitų odos priežiūros priemonių poveikį ir efektyvumą.

3. Valomasis tonikas : kaip naudoti?

Rytais ir vakarais, nuvalę veidą specialia priemone, pvz., „Mixa Soapless Anti- Imperfections“ valomuoju geliu, medvilninį skridinėlį sudrėkinkite „Mixa“ toniku ir lengvais judesiais nuvalykite veidą. Būkite atsargūs akių srityje – tai labai jautri vieta – priemonės sudedamosios dalys gali pernelyg stipriai ją veikti. Nuvalę odą, nepamirškite sudrėkinti veidą tinkama odos priežiūros priemone, pvz., toniniu „Mixa Anti- Imperfections“ DD kremu.

Daugiau informacijos