Bemuilis valomasis gelis problematiškai odai

Problematiškai, susiriebaluoti linkusiai odai

Bemuilis valomasis gelis problematiškai odai

Problematiškai, susiriebaluoti linkusiai odai

Švelniai pašalina nešvarumus ir sebumo perteklių.

Formulė praturtinta cinku, pasižyminčiu valomosiomis savybėmis kruopščiai išvalo poras ir matomai sumažina nedidelius odos trūkumus. 

  • Hipoalergiškas 
  • 100% išbandyta ant jautrios odos
  • Be parabenų ir alkoholio*
  • Neužkemša porų
  • Sukurtas su medicinos specialistų priežiūra 

Rezultatas

Kruopščiai nuvalyta, atgaivinta oda bei matinis atspalvis.

Naudojimas

Naudoti ryte ir vakare ant sudrėkintos odos. Geli užtepk ant veido ir įmasažuok, kol pavirs putomis. Po to gerai nuplauk.

*Etanolio

Atsiliepimai

4.3889 Iš 18 vartotojų

Gabija

4

Geras pasirinkikas problemiskai odai nes gerai nuplauna makiazo likucius ir riebalu pertekliu. Ilgainiui naudojant maziau pradeda berti, taciau gana stipriai sausina oda. Nenaudojant makiazo rekomenduociau geriau kita Mixa prausikli.

Ana

1

Rinkausi šį prausiklį kad galėčiau nuplauti makiazo likučius. Deja po pirmo panaudojimo oda prie akies kampų paraudo ir jautėsi deginimas. Ant prausiklio neparašyta kad negalima tepti aplink akis, todėl jį ir išsisirnkau. Labai nusivyliau

Živilė

5

Bemuilis valomasis gelis kaip ir žadama pavadinime yra gelinės konsistensijos, patogiai tirštas. Skaidrios spalvos ir malonaus kvapo. Galiu iš karto pasakyta, kad šis prausiklis tikrai man patiko. Labai puikiai nuplauna tiek makiažo likučius, tiek susikaupusį sebumą ant veido odos. Palieką ją švarią ir matinę. Puikiai išvalo poras, o ilgainiui naudojant pastebime, kad ir veido oda atrodo daug gražiau. Be alkoholio sudėtyje, todėl veido odos neišsausina. Smagu, kad tinkamas ir jautriai odai, o prie valomojo gelio prisidėjo ir medicinos specialistai savo priežiūra. Šis gelis tiks tiek problematiškai paauglių odai, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms, vargstantiems su riebesne veido oda. Be to, dabar užmačiau, kad yra ir tonikas bei micelinis vanduo specialiai problematiškai veido odai, todėl tikrai išbandysiu ir juos.

Įvertinti priemonę
Ar sutinki, kad Mixa yra efektyvūs produktai tavo jautrios odos priežiūrai?