Maitinamasis kremas praturtinatas aliejais

Jautriai, sausai ir labai sausai odai

Maitinamasis kremas praturtinatas aliejais

Jautriai, sausai ir labai sausai odai

 Maitinamasis kremas praturtintas nakvišu aliejumi ir maitinamosiomis medžiagomis intensyviai maitina Jusu oda. Idealiai tinka jautriai ir labai sausai odai, turinčiai pažeistą apsauginį barjerą. Greitai įsigeria ir nepalieka riebios plėvelės. 

Praturtintas lyginamosiomis savybėmis pasižyminčiu nakvišų aliejumi, glicerinu ir lipidais.

Rezultatas

Jūsų oda akimirksniu intensyviai pamaitinta ir glotnesnė, jai suteikiamas palengvėjimo ir komforto pojūtis. Oda kasdien tampa vis atsparesnė išorės dirgikliams. 

Naudojimas

Ryte ir vakare tepkite veido ir kaklo odą. Sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite.

Atsiliepimai

4.6163 Iš 86 vartotojų

Rugilė

5

Kremas 10 balų! Kiekvieną žiemą vargdavau su savo oda ir pakeičiau ne vieną kremą, o šis kremas mano išgelbėjimas! Jokių sausų vietų ant veido, tepasi labai lengvai, neriebina odos. Buvau skaičius atsiliepimus, kad kemša poras, tačiau, aš to nepastebėjau. :)

Daiva

5

Šis kremas man tobulas atradimas! Naudoju ne tik aš, bet ir mano vyras! Odos sausumas sumažėjo iki minimumo , oda atrodo kaip po gydymo. Super!

Lija

5

Jis super..:) Labai gera tekstūra, gal ir panaši kažkiek i Nivea melyna kriemą, bet tepasi gerai, greit įsigeria, tikrai nepalieko jokio riebaus blizgėsio. Oda pamaitinta visa diena. Kriemą naudoju apie mėnesį ir esu patenkinta, žymiai pagerėjo veido bukle ir išvaizda.

Įvertinti priemonę
Ar sutinki, kad Mixa yra efektyvūs produktai tavo jautrios odos priežiūrai?